BANDAŻE TERMOAKTYWNE

Wygraj walkę z cellulitem!

Szukasz nowych rozwiązań do walki z uporczywym cellulitem? Bandaże nasączone aktywnymi substancjami wnikającymi w głąb skóry. Bandaże poleca się nie tylko do zwalczania cellulitu, ale również utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, czy po prostu wtedy, gdy zależy nam na poprawie jakości naszej skóry. 

Zabieg ten usprawnia mikrokrążenie i drenaż płynów (kofeina, silanol, karnityna). Redukuje adipocyty (komórki tłuszczowe) i GROMADZENIE się w nich tłuszczu. Zwiększa elastyczność włókien (kolagen i elastyna), zapobiega starzeniu się skóry, liftinguje, redukuje cellulit.

 

Czym są bandaże termoaktywne?

Wykonane są one z delikatnej bawełny, która nasączona jest aktywnymi składnikami. Każda porcja bandażu przeznaczona na zabieg jest zapakowana oddzielnie. Składniki uwalniają się w kontakcie ze skórą i stopniowo wnikają w głąb skóry.
Bandaże nie uciskają, więc mogą je stosować również osoby z problemami naczyniowymi na nogach. Dla tych pacjentów dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności.

Jak wygląda zabieg?

  • Peeling ciała - łagodny żel, który wygładza skórę, pozostawiając ją atłasową, usuwając martwe komórki i stymulując odnowę komórkową. Wzmacnia działanie stosowanych później produktów, ułatwiając ich absorbcję.
  • Maska wielozadaniowa - żelowa maseczka, która przywraca optymalne pH skóry, nawilżając powierzchowne warstwy skóry i przygotowując ją do otrzymania składników aktywnych z pozostałych preparatów stosowanych w dalszej części zabiegu.
  • Masaż łącznotkankowy (z użyciem preparatu o działaniu antycellulitowym) - masaż stworzony dla uzyskania głębokiego efektu na całej tkance łącznej, najpierw ją równoważąc, poprawiając posturę i jednocześnie przywracając pełną funkcjonalność limfatycznemu układowi krążeniowemu.
  • Bandaż termoaktywny - miękki i elastyczny, owija ciało 14 - metrowym ‘objęciem’, poprawiając mikrokrążenie w poddanych zabiegowi tkankach.
  • Przesmarowanie ciała WIELOFUNKCYJNYM KREMEM LIFTINGUJĄCYM - delikatny krem bogaty w aktywne składniki liftingujące, które wzmacniają strukturę wspomagającą powierzchnię skóry, przywracając jej elastyczność, miękkość i napięcie.

Po zabiegu?

Pierwsze efekty  możemy zobaczyć już po pierwszej wizycie. Można wówczas zaobserwować wzrost elastyczności skóry, napięcie, nawilżenie i odżywienie ale prawdziwy efekt osiągany jest po około 8 wizytach. Za każdym razem zabieg  dopasowany jest indywidualnie do każdej klientki. Możliwość wykonywania spersonalizowanych zabiegów zarówno pod względem stopnia cellulitu jak i jego umiejscowieniu.

 

Cennik: 
BANDAŻE TERMOAKTYWNE 90MIN.
350ZŁ