DERMAFRAC

Mikrodermabrazja korundowa bezkryształowa, mikronakłucia, infuzja, fotodynamiczna terapia światłem LED 

Dermafrac to innowacyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu, oparty na pierwszym na świecie systemie wykorzystującym technikę mikronakłuć skóry z jednoczesną infuzją aktywnego serum. Dla maksymalnej precyzji aplikacji, nakłuwana skóra jest zasysana podciśnieniem, a bezpośrednio po zabiegu masowana głowicą emitującą lecznicze światło LED. 
Dermafrac to propozycja zarówno dla osób, które nie chcą (lub nie mogą) czekać na efekty klasycznych pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych, jak i dla tych, które nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom laserowym lub tradycyjnym iniekcjom.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg składa się z 3 etapów: najpierw mikrodermabrazja, potem DermaFrac, na koniec lampa Led. Mikrodermabrazja jest wykonywana mniej więcej co drugi zabieg serii. Jej zadaniem jest „odkrycie” skóry na lepsze działanie DermaFrac. Część zasadnicza, czyli DermaFrac, to po prostu jeżdżenie wałkiem po skórze twarzy, dekoltu i szyi. Odczucie jest takie, jakby kosmetyczka przyklejała i odklejała od skóry taśmę klejącą. Pod koniec odczuwałam lekkie pieczenie. Skóra po zabiegu była mocno zaogniona, stąd trzeci etap – lampa LED, której światło działa aseptycznie i łagodzi podrażnienia. Na koniec miałam zawsze nakładaną maseczkę uspokajającą i w czasie jej działania kosmetyczka wykonywała mi jeszcze DermaFrac na rękach.

Jakie są efekty?

Po zbiegu wychodziłam z salonu czerwona i uprzedzona, że mogę mieć na twarzy czy dekolcie ślady wyglądające tak, jakby mnie podrapał kot. Rzeczywiście, zdarzało się, zwłaszcza na dekolcie. Następnego dnia też byłam jeszcze lekko zaróżowiona, ale szłam oczywiście do pracy, tyle że bez makijażu, żeby nie podrażniać skóry.

A efekty? Mam cały czas ładnie napiętą skórę, o wiele płytsze bruzdy nosowe, nie dostrzegam u siebie żadnych zmarszczek, które psułyby mi rano widok w lustrze. Nie mam pojęcia jak długo utrzyma się moje zadowolenie, ale wydaje mi się, że do wiosny powinno wystarczyć. I jeszcze jedno – jestem bardzo ujęta poziomem usług salonu Vacu-med Centrum (Kraków, ul. Kałuży 1), w którym wykonywałam zabieg . A pani Agnieszka, w której ręce trafiłam to prawdziwy skarb. Bardzo kompetentna, więc zakładam, że jeszcze niejeden raz będzie mi dane skorzystać z jej usług.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg daje fantastyczne rezultaty u kobiet i mężczyzn po chemioterapii i wyniszczających chorobach, po mocnym opalaniu, u palących papierosy, gdy skóra wiotczeje lub wymaga intensywnej pielęgnacji. Można go też wykonać w ramach profilaktyki anty ageing.

Ważne: Dermafrac to jeden z nielicznych zabiegów, który może być wykonywany w okolicach piersi. Zastosowanie odpowiednich preparatów korzystnie wpływa na tkankę budującą kobiece piersi oraz pomaga niwelować rozstępy w tej jakże delikatnej okolicy kobiecego ciała.

Po zbiegu?

Podczas całej kuracji należy stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną, a w trakcie kilku dni po zabiegu nie korzystać z basenu.

PRZECIWWSKAZANIA
  • Rany, czynna łuszczyca, wypryski, opryszczka, wysypka w miejscu zabiegu,
  • Rak, przednowotworowe zmiany skórne np. pieprzyki, plamy, narośla na skórze,
  • Epilepsja,
  • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • Ciąża lub karmienie piersią,
  • Nie stosować na : brodawki, pieprzyki, znamiona, zranienia,
  • Zabieg laserowy twarzy lub głęboki chemiczny peeling w przeciągu ostatnich 3 miesięcy,
  • Jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne w miejscu zabiegu, w ostatnich 3 miesiącach lub przed całkowitym zagojeniem.
DERMAFRAC
Cennik: 
DERMAFRAC - (micro, roller, lampa LED) 60min.
500zł
DERMAFRAC - 3 zabiegi + zabieg na dłonie GRATIS!
1500zł
DERMAFRAC - 5 zabiegów + zabieg GRATIS!
2500zł