DESIRIAL

Desirial i Desirial Plus:
Dyskomfort i poczucie suchości w miejscu intymnym, częste otarcia po jeździe na rowerze czy konno, a nawet na skutek długotrwałego siedzenia, nawracające nieprzyjemne infekcje – tego typu dolegliwości kobiece nasilają się z wiekiem. Powodują dyskomfort psychiczny i fizyczny. Przyczyną jest utrata jędrności warg sromowych. Właśnie dlatego stworzono pierwszą na świecie linię preparatów na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczoną do stosowania w okolicach intymnych Desirial. Możesz cieszyć się pełnią kobiecości bez ograniczeń.

Jak to się dzieje?

Podobnie jak w przypadku skóry w innych mniej skrywanych miejscach, wargi sromowe z czasem tracą swój kształt i objętość, a ich skóra jest mało elastyczna i odwodniona. Dzieje się tak z wiekiem (najczęściej w okresie menopauzy) lub w przypadku szybkiej i dużej utraty wagi. Choć jest to proces naturalny, może wiązać się z dyskomfortem. Gdy wargi sromowe tracą swój młodzieńczy wygląd, zaczynają się zmniejszać i wiotczeć. Z powodu zjawiska nazywanego hipotrofią kobiety czują się mniej seksownie i kobieco. Pojawia się też dyskomfort fizyczny, otarcia czy poczucie niewygody przy noszeniu np. obcisłych dżinsów.

Dlaczego to takie ważne?

Wargi sromowe większe chronią wargi sromowe mniejsze i wejście do pochwy. Osłaniają miejsce wyścielone błoną śluzową, która to z kolei chroni organizm kobiety przed przedostaniem się szkodliwych czynników zewnętrznych. Prawidłowo funkcjonująca śluzówka jest cały czas wilgotna – zapewniają to obficie rozmieszczone w niej gruczoły łojowe. Gdy dochodzi do zanikania warg sromowych większych, błona śluzowa narażona jest na wysychanie. Zaczynają się problemy z infekcjami pochwy, skóra śluzówki staje się wtedy podrażniona, zaczerwieniona i obrzęknięta.

Szczególnie narażone na nieprzyjemne dolegliwości są kobiety aktywne – zmniejszone wargi sromowe większe niedostatecznie chronią te mniejsze przed urazami mechanicznymi. Jazda na rowerze, jazda konna, a nawet intensywny fitness zaczynają wiązać się z bolesnymi otarciami. Wiele kobiet w takich sytuacjach zaczyna rezygnować z ulubionych zajęć.

Kwas hialuronowy na ratunek:

Specjaliści medycyny estetycznej zgodnie twierdzą, że kwas hialuronowy to jeden z najlepszych preparatów umożliwiających poprawę kondycji skóry. W zależności od jego gęstości nawilża skórę i ją uelastycznia, a także pomaga odzyskać utraconą objętość. Jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny, a to dlatego że jest naturalnym składnikiem naszej skóry.

Desirial to usieciowany kwas hialuronowy do zadań specjalnych. Wstrzyknięcie preparatu w miejscach intymnych dodaje objętości wargom sromowym i poprawia kondycję skóry: nawilża ją i uelastycznia.

Jak wygląda zabieg?

Wszystko trwa około 30 minut. Dermatolog estetyczny przygotowuje miejsce do iniekcji, stosując znieczulenie miejscowe, podobne do stomatologicznego. Następnie za pomocą kaniuli lub cienkiej igły rozprowadza preparat w skórze warg sromowych większych. Preparat podawany jest symetrycznie – w obydwie wargi sromowe.

Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat. Preparat został wzbogacony o mannitol, antyoksydant, który dodatkowo chroni kwas hialuronowy przed wchłonięciem i przedłuża jego działanie.

Efekty zabiegu:
  • Zwiększa się jędrność i napięcie skóry zewnętrznych warg sromowych,
  • zwiększa się objętość zewnętrznych warg sromowych, a kształt jest pełniejszy.
DESIRIAL
Cennik: 
DESIRAL
cena ustalana indywidualnie