YOUTH VENOM - Jad młodości (Diego Dalla Palma) - NOWOŚĆ!!!

Diego dalla palma - jad młodości!​ "ZABÓJCZA" # NOWOŚĆ !!!
 

Jaki jest największy wróg młodości i piękna?
Zmarszczki. Które pozostawiają swój ślad na twarzy.

Youth Venom to nowy intensywny zabieg na głębokie zmarszczki i linie mimiczne. >

R e l a k s u j e -  w y p e ł n i a -  w y g ł a d z a 

Jeden z najsilniejszych jadów na świecie: μ-KONOTOKSYNA III

Wynik unikalnego i rewolucyjnego odkrycia naukowego. μ-KONOTOKSYNA III to jedna z najsilniejszych trucizn na świecie produkowana przez muszle ślimaków "stożków". Eliminuje oznaki starzenia, minimalizuje występowanie zmarszczek (także najgłębszych) i linii mimicznych. Innowacja naukowa: zainspirowana przez najnowsze odkrycia farmaceutyczne w zakresie nowych, silnych i skutecznych składników aktywnych. Odtworzona w laboratorium przy zastosowaniu nowoczesnych technologii genomowych: dobrze zdefiniowana molekuła, bez niepożądanych efektów i eksploatowania ekosystemu morza.

Działanie: μ-KONOTOKSYNA III wykazuje się niewiarygodnym i natychmiastowym działaniem relaksującym na skórę. Dzięki 3-wymiarowemu działaniu relaksującemu pomaga zrelaksować mikro - skurcze i zredukować liczbę, objętość oraz głębokość zmarszczek, łącznie z tymi najgłębszymi i najbardziej utrwalonymi.

Wzbogacony w Glikany: Prekursory kwasu hialuronowego i posłańcy komórkowi. Chronią życiowe funkcje komórek i prawidłowy dialog między nimi w skórze. Stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, czyli budowę konstrukcji skóry - tak, by zapewnić znaczące działanie wypełniania zmarszczek statycznych.

Cennik: 
Youth Venom - Jad Młodości
300 PLN